All for Joomla All for Webmasters

ul. Lubelska 40

83 359 00 53

Pokoje

Gospoda u Olka to również świetne miejsce do odpoczynku. Doskonała lokalizacja na trasie 19 (Lublin – Białystok), dyskretna i zaciszna atmosfera okolicy (w pobliżu malownicza rzeka Bug) oraz wiele atrakcji na terenie Gospody – ogród, plac zabaw dla dzieci, staw, tworzą niezwykłą ofertę naszej Gospody.
Nasza Gospoda to nie tylko pokoje dla rodzin oraz gości przejeżdżających przez naszą okolicę, ale również piękne otoczenie i lokalna kuchnia, która zadowoli gusta najbardziej wymagających gości.
W naszej ofercie jest dostępnych 15 pokoi hotelowych w różnym standardzie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu dokonania rezerwacji.

Kameralne osobne wejście
Osobne wejście

Pokoje posiadają kameralne osobne wejście. Goście nie będą czuli dyskomfortu mijając się z pracownikami czy innymi odwiedzającymi nas osobami.

image2
Spokój i cisza dla najmłodszych

Oferujemy spokój i ciszę dla najmłodszych odwiedzających nas dzieci. Maluchom nike nie będzie przeszkadzał przy zasypianiu tak samo jak rano będą mogły sobie pospać trochę dłużej.

image3
Czystość i porządek

Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo oraz czystość całego kompleksu. Posiadamy własną ochronę oraz profesjonalną obsługę która zawsze jest do Państwa dyspozycji