All for Joomla All for Webmasters

ul. Lubelska 40

83 359 00 53

Rezerwacje

 

Spytaj o wolny termin już dziś!

Ze względu na ogromną popularność naszego miejsca termin na Państwa uroczystość może zostać zarezerwowany przez osoby które planują podobne wydarzenia w tym samym czasie. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub wizytę w naszym obiekcie w celu sprawdzenia dostępności oraz rezerwacji wybranego przez Państwa terminu. Nie da się ukryć że coraz więcej osób decyduje się na organizowanie nawet małych rodzinnych uroczystości poza domem, odnajdując w tej decyzji wiele pozytywnych aspektów związanych z obowiązkami jakie ciążą na gospodarzach domu.
Aby mieć pewność że Komunia Państwa dziecka będzie mogła odbyć się w naszym lokalu należy skontaktować się z nami o wiele wcześniej i udzielić konkretnych informacji. Wiadomo że dwa lata przed uroczystością nie można jeszcze znać dokładnego terminu, jednak system który wypracowaliśmy pozwala nam zarezerwować miejsca dla Państwa gości w oparciu o rok kalendarzowy, a konkretna data zostanie automatycznie dodana do naszego kalendarza gdy tylko pojawi się ustalony przez Państwa parafię konkretny dzień Komunii Świętej.

Warunki i postanowienia

Inne wydarzenia muszą być już podane ze wskazaniem na konkretną datę oraz potwierdzone wpłatą zaliczki.
Nie umawiamy na tzw. „zeszyt” a potem potwierdzenie na telefon.
Traktujemy Państwa z należyta powagą, dlatego tego takiego samego zdecydowania oczekujemy też od Państwa.
Rezerwacja jest ważna dopiero w chwili podpisania wstępnej umowy oraz wpłaceniu umówionej kwoty zaliczki.
Po upłynięciu terminu wpłaty zaliczki rezerwacja jest automatycznie usuwana z naszego systemu i nie ma możliwości pierwszeństwa w ponownym zamówieniu terminu terminu.
Dopuszczamy możliwość kolejki na dany termin tylko w wypadku gdy poprzednia rezerwacja nie jest jeszcze opłacona.
Z chwilą jej wygaśnięcia przysługuje wtedy Państwo pierwszeństwo. Nie da się ukryć że jest to przyczyną częstych sporów między parami.
Decyduje tu kolejność zgłoszeń i zasada kto pierwszy ten lepszy. Rok ma 54 tygodnie… To rzeczywiście mało. Dlatego prosimy szanować nie tylko nas i nasz czas, ale też czas i ludzi którzy chcą wziąć ślub czy będą mieli Pierwszą Komunie swojego dziecka w tym samym roku…
Jesteśmy sprawiedliwi i konkretni, dlatego musimy kierować się tymi samymi zasadami dla wszystkich.